Hakkımızda

Zilan Dış Ticaret 1994 yılından bu yana uluslararası ticaret deneyimiyle imalat, ihracat ve ithalatta gün geçtikçe gelişip yenilenen bir firma ,çağdaş pazarlama yöntemlerinin gereklerini uygulayarak en iyiye ulaşmayı misyon edindi. Başta balkanlar olmak üzere Asya ve Arap bölgesinde işbirliği içerisinde olduğu firmaların güvenlerini kazanarak, saygın firmalardan biri haline geldi. Zilan Group Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin belirlediği ilk 1000 ihracatçılar listesinde yer almaktadır. 


Zilan Group kurulduğu yıllardan bu yana ürün kalitesi ve çeşitliliği ile müşteri taleplerini karşılamaktadır. gerek ürünleriyle gerekse firma ilişkileriyle etkin yenilikçi müşteri memnuiyetini ilke edinmiştir. Şirket çalışanları ve yöneticileri ile bu ilkeye sadık kalarak çalışmalarına devam etmektedir.

Ürün çeşitliliği her gecen gün artan Zilan Group Isıtıcılar, Elektrikli Ev Aletleri, Ev Gereçleri, Banyo Gereçleri başlıkları altında toplanılan çeşitli ürün yelpazesi, güncel tasarımları, kaliteli ürün ve fiyatlarla, müşteri memnuniyetini esas almaktadır.